V Košíku máte 0 položek za:   0,- Kč   |   Zobrazit   |   Vymazat   |   Objednat

Članky » Sedací vaky E-fit.cz

Sedací vaky E-fit.cz

29.1.2014 9:36, Tomáš Dluhoš
Něco málo o sedacích vacích,které vyrábímé. Konkrétně o jejich náplni -> polystyrenové kuličky. V čem se liší sedací vaky od E-fit.cz?

V poslední době stoupla obliba sedacích vaků. Sedací vaky se staly velmi oblíbenými nejen u dětí, ale také u dospělých. Sedací vaky jsou oblíbené pro svou skladnost, variabilitu při sezení, a v neposlední řadě, pro své relaxační účinky. Při sezení v sedacím vaku se Vaše tělo do vaku zaboří a sedací vak se Vašemu tělo přizpůsobí . Díky své náplni, polystyrenové kuličky, má také velké izolační účinky -> udržuje vaše tělo v teple.

 

Náplň sedacích vaků je velmi rozhodujícím prvkem při výběru Vašeho vaku. Existují výrobci, kteří při plnění sedacích vaků používají polystyrenovou drť, polystyrenové kuličky různých hustot a kvality.

 

Objemová hmotnost polystyrenovýck kuliček ovlivňuje odolnost vůči kompresi (tlaky v sedacích vacích vlivem zatížení) a platí: čím větší hustota, tim větší pružnost a odolnost polystyrenových kuliček

 

Sedací vaky od E-fit.cz jsou plněny zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami EPS 100 s nejvyšší hustotou 20g/litr, velikost 1-3 mm.

 

Někteří výrobci používají při plnění polystyrenové kuličky nižší hustoty EPS 70 - nižší kvalita, hustota 16g/litr, velikost 3-5 mm.

 

I v dnešní době se najdou výrobci, kteří při výrobě sedacích vaků používají polystyrenovou drť. Jedná se v podstatě o odpad vznikající při výrobě polystyrenových výrobků, ikdyž drtě jsou taky kvalitativně rozděleny, pořád se jedná o směs, která je prašná, má různou hustotu a není zaručena zdravotní nezávadnost.

 

Sedací vaky od E-fit.cz jsou opatřeny druhým vnitřním vakem, který má samostatný uzavíratelný otvor opatřený spirálovým uzávěrem (zip :-)). Díky uzávěru máte možnost upravit si tvrdost vaku. Polystyrenové kuličky buď usypete nebo přisypete. Sedací vaky od E-fit.cz jsou při výrobě záměrně přeplněny, v prvních dnech používání se náplň přizbůsobí. Pokud i přesto budete potřebovat náhradní náplň jsme schopni Vám dodat náhradní polystyrenové kuličky v různých litrážích a cenách.

 

-Tomáš Dluhoš

Aktuality

3.1.2017 9:05 - Doprava Kč 50,- na výrobky E-fit.cz, při platbě předem doprava zdarma.
3.1.2017 9:04 - Doprava nad Kč 2.000,- zdarma, v objednávkovém formuláři se Vám automaticky načte. Za E-fit: T. D.
3.1.2017 9:04 - Sedací vaky, různých barev, rozměrů, na zahradu, do bytu. DOPRAVA ZDARMA


Kontakt

Tomáš Dluhoš
ICQ:203614757 203-614-757
Mob.:724 431 660

e-fit@e-fit.cz
Vytvořil Bronislav Robenek 2007